Strona harcerek i harcerzy dawnej LXXX GDH "Puszcza" im. Eugeniusza Stasieckiego "Piotra Pomiana"
Puszcza
Strona główna
Wieści
O Puszczy
Kalendarium
>
Obieżyświaty (1974 - 1981) ZHP
Puszcza (od. 1981 r.) ZHP / niezależny Ruch Harcerski Rzeczpospolitej / ZHR
W kręgu Puszczy po 1991 r.
Kronika Puszczy 1981-1988
Proporzec Puszczy
Drużynowi Puszczy
Zwyczaje i obrzędy Puszczy
>
Hymn drużyny
Prawa Puszczy
Przyjęcie do drużyny
Przywitanie i tajny znak harcerza
Próba na chustę
Nazwa obozu
Próba obozowicza
Zwyczaje ogniskowe
Ognisko na rozpoczęcie i zakończenie obozu
Wigilia drużyny
Przyrzeczenie Harcerskie
Miano Puszczańskie
Obozy Puszczy
>
Ostrowieczno 1975
Czernica 1976
"Gwiazdozbiór" - Czernica 1979
Przerwanki 1980
KDH Czernica 1981
"Dżungla" - Czernica 1982
Zimowisko Jaworze 1983
"Matecznik" - Wola Skolankowska 1984
Zimowisko Dziemiany 1985
"Szaniec" - Jeleni Ruczaj 1985
Zimowisko Jeleni Ruczaj 1986
"Uroczysko" - Ganty 1986
Tatry 1986
Zimowisko Krynica 1986/7
"Warownia" - Ganty 1987
"Wykus" - wędrówka 1987
"Horodyszcze" - Ługi 1988
"Gawra" - Zagórze Lubiewskie 1989
Zbiórki, biwaki, ogniska, rajdy
>
Biwak próbny 1975
Wieżyca 1975
MTO 1976
Krykulec 1977
Borkowo 1978
Bieszkowice 1978
Krykulec 1979
Łężyce 1980
Krykulec 1982
Święto Hufca 1985
Kominek z druhem Strzemboszem 1985
Andrzejki 1985
InO Bulba I 1986
Wigilia 1987
Byliśmy tam!
>
Pielgrzymka 1983
Katowice 1983
AO'84 - Tatry 1984
Pielgrzymka 1984
Szczawa 1984
Opłatek z "Orszą" i bp. Przykuckim 1984
Arsenał 1985
Pielgrzymka 1985
Pielgrzymka 1986
Powązki 1986
DS'86 Jasna Góra 1986
BS'87 Gdynia, Gdańsk, Jasna Góra, Warszawa 1987
Katowice 1987
Tatry 1987
Czarna Hańcza 1988
Eugeniusz Stasiecki "Piotr Pomian" (patron drużyny)
Nasza Szkoła - SP 35 w Gdyni Witominie
Puszcza po 1991 r.
Who is Who
Były w Puszczy - lista harcerek
>
TABLEAU
Joanna Andrzejewska
Basia Benke
Beata Bielińska
Grażyna Dmochowska
Irmgarda Glink
Karolina Kalus
Beata Łukasiuk
Machelska
Monika Madalińska ,,Mandziok"
Teresa Niewiadomska "Tereska"
Magdalena Nowak "Harcera"
Monika Pokusa
Magdalena Pluskota
Anita Remus
Joanna Synawa ,,Synasia''
Katarzyna Wejerowska
Ewa Wilczek "Ewcia"
Olga Wilczek
Grażyna Wiśniewska ,,Mała"
Byli w Puszczy (lista harcerzy)
>
TABLEAU
Janusz Borowicz "Jachu"
Mariusz Chabowski "Urko"
Zbigniew Drewniak "Zybi"
Krzysztof Goliasz "Goli"
Paweł Graczyk
Piotr Graczyk "Piter"
Jacek Herold "Chudy"
Rafał Kalus
Jacek Janicki
Adam Kapuściński "Kapusta"
Krzysztof Kossowski "Kosa"
Piotr Kossowski "Cypis"
Marcin Kubacki "Dżo-Dżo"
Grzegorz Małkowski "Jajo"
Ireneusz Markowski "Młody"
Marek Markowski "Łysy"
Krzysztof Mickowski "Siula"
Krzysztof Nowak "Bąbel"
Jacek Ochociński "Umba"
Krzysztof Ogdowski "Mafio"
Andrzej Orzeł "Suseł"
Mirosław Pokorski "Sołtys"
Mirosław Perzyński "Pyra"
Krzysztof Portasiński "Siwy"
Bogdan Psuty "Bodzio"
Tomasz Wendicki "Tomeczek"
Galeria
Środowisko
Kontakt
Beata Bielińska